• Nowość
  • Obecnie brak na stanie
OSMO 12x6mm Wiggly Mini Robak Roxy
search
  • OSMO 12x6mm Wiggly Mini Robak Roxy
  • OSMO 12x6mm Wiggly Mini Robak Roxy

Zanęty i przynęty

OSMO 12x6mm Wiggly Mini Robak Roxy

14,99 zł
Brutto

Wiggly to seria nowych innowacyjnych przynęt Osmo. Charakteryzują się wyjątkowym kształtem który może kojarzyć się z robakiem lub wiązką kukurydzy na włosie. Wygląd łącznie z pracą “WAFTOWANIEM” ma dodatkowo pobudzać ryby do aktywnego żerowania.

Obecnie brak na stanie

Kod EAN: 5904905911094

Po długich testach dopasowaliśmy idealny kształt, zapachy i kolory, aby przynęty były jak najskuteczniejsze. Dodatkowo, kształt Wiggly został dostosowany, dzięki czemu można go modyfikować, tworząc różne wielkości i kompozycje. To rozwiązanie idealne nawet dla ostrożnych ryb.

osmo wafters roxy mini robak

Osmo Wiggly Robak Roxy to przynęta dostępna w kolorach żółtym i różowym. Jej zapach to harmonijna mieszanka najlepszych słodkich aromatów. Smak przynęt jest mocno słodki.

osmo wafters roxy mini robak

Specyfikacja Wiggly obejmuje rozmiar 12mm długości i 6mm szerokości, pakowane w pudełko o pojemności 25ml. Przynęta idealnie pracuje w stylu wafer, a jej wyporność jest dopasowana do haków 10 i 12 z grubszego drutu. Pierścień przynęty jest również dostosowany do bagnetu, co pozwala na stosowanie mniejszych haków w zależności od liczby pozostawionych modułów Wiggly.

Może Ci się spodobać

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.