Nasz sklep powstał z myślą o wszystkich miłośnikach wędkarstwa, stacjonarnie działamy już od 2004 roku, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Zależy nam na tym, aby kupujący mogli znaleźć w naszym asortymencie wszystko czego potrzebują, bez względu na to czy mają wieloletnie doświadczenie, czy dopiero zaczynają swoją przygodę z łowieniem ryb. Od 2018 r prowadzimy również sklep internetowy, który powstał po to, aby dotrzeć do Klientów z całej Polski.

Szeroka oferta

Na stronie multifishing.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do udanego połowu. Dla jeszcze większego komfortu wprowadziliśmy intuicyjny podział na kategorie, który pozwala w szybki i wygodny sposób znaleźć to co niezbędne. Każdy z produktów poza opisem zawiera również informacje o aktualnej dostępności, dzięki czemu od razu wiesz, czy uda Ci się kupić to, czego potrzebujesz. Cenimy swój czas, a także czas naszych Klientów, dlatego maksymalnie uprościliśmy procedurę składania zamówień oraz skróciliśmy czas dostawy.

Zależy nam na zadowoleniu kupujących w naszym sklepie Klientów, dlatego oferujemy jedynie sprawdzone produkty znanych i cenionych marek, które charakteryzuje duża trwałość i wytrzymałość. Dbamy także o różnorodność, dzięki czemu bez trudu znajdziesz produkty do różnych odmian wędkarstwa - spławikowego, spinningowego, morskiego, sumowego, karpiowego, a także gruntowego. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy miłośnik wędkowania, znajdzie w nim coś odpowiedniego dla siebie.

Do najpopularniejszych produktów należą żyłki, plecionki, haczyki, kotwiczki, ale także siatki, podbieraki, maty oraz zanęty i przynęty. Wszystkie z nich możesz wygodnie schować w dostępnych w naszym sklepie wędkarskim torbach i pokrowcach. Jednak to nie wszystko co mamy do zaoferowania! Rozumiemy jak ważna jest wygoda i odpowiedni strój, zwłaszcza podczas długiego połowu, dlatego też w naszym asortymencie znajdziecie specjalną odzież - zarówno kombinezony, jak i kurtki, spodnie czy też kalosze. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi produktami zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dokonać właściwego wyboru.