• Nowość
OSMO 6mm Yellow Storm Match Mini Wafters
search
  • OSMO 6mm Yellow Storm Match Mini Wafters
  • OSMO 6mm Yellow Storm Match Mini Wafters
  • OSMO 6mm Yellow Storm Match Mini Wafters

Zanęty i przynęty

OSMO 6mm Yellow Storm Match Mini Wafters

21,99 zł
Brutto

W świecie wędkarstwa nie ma miejsca na kompromisy, dlatego Osmo Innovation Baits prezentuje przynęty, które zmieniają reguły gry. Jednym z najnowszych dodatków do naszej serii Match są przynęty Storm, które zapewniają nie tylko wyjątkową skuteczność, ale także niezapomniane doznania podczas każdej wędkarskiej wyprawy.

11 produktów

Kod EAN: 5904905911193

Przynęty Storm to prawdziwe dzieła sztuki wśród przynęt. Ich niewielki rozmiar, 6 mm, czyni je idealnie zbalansowanymi waftersami, które są gotowe przyciągnąć uwagę nawet najbardziej wymagających ryb. W opakowaniu znajdziesz przynęty w dwóch różnych odcieniach żółtego - od fluo po stonowany żółty, co daje Ci możliwość dopasowania przynęty do warunków wód oraz preferencji ryb.

osmo wafters toxic larwa 1.png

To jednak nie tylko wygląd przynęt Storm sprawia, że są one tak skuteczne. Ich prawdziwa siła tkwi w intensywnym aromacie, który wprawi ryby w zachwyt. Składa się on z egzotycznego owocu, który jest wyraźnie wyczuwalny, oraz serowego podkładu z lekko fermentowaną nutą, który dodaje unikalnego charakteru. Dzięki temu przynęty Storm nie tylko przyciągają wzrok ryb, ale także zapewniają im niezapomniane doznania smakowe. Przynęty Storm są idealne do użytku z haczykami o numerach od 10 do 16, co czyni je wyborem uniwersalnym dla każdego wędkarza. Niezależnie od tego, czy łowisz na jeziorze, rzece czy stawie, przynęty Storm pomogą Ci osiągnąć sukces.

osmo wafters toxic larwa 2.png
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.