• Nowość
OKUMA Kołowrotek Custom Black Feeder CLX55F 4.5:1
search
  • OKUMA Kołowrotek Custom Black Feeder CLX55F 4.5:1
  • OKUMA Kołowrotek Custom Black Feeder CLX55F 4.5:1
  • OKUMA Kołowrotek Custom Black Feeder CLX55F 4.5:1

Kołowrotki

OKUMA Kołowrotek Custom Black Feeder CLX55F 4.5:1

299,00 zł
Brutto

Kołowrotek Okuma Custom Black Feeder CLX 55F to doskonały wybór dla pasjonatów feederowego łowienia, którzy szukają zaawansowanego sprzętu oferującego nie tylko wydajność, ale także niezawodność i komfort podczas każdej wyprawy na wodę.

1 produkt
Ostatnie sztuki w magazynie

Kod EAN: 4718947036681

Kołowrotek Okuma Custom Black Feeder CLX 55F to zaawansowany sprzęt stworzony z myślą o entuzjastach feederowego łowienia. Jego konstrukcja oparta na grafitowym korpusie oraz aluminium zapewnia nie tylko lekkość, ale także odporność na korozję, co jest kluczowe podczas intensywnych połowów w różnych warunkach atmosferycznych. Wyposażony w zaawansowane systemy hamulca i przekładni, kołowrotek gwarantuje płynne i precyzyjne działanie, niezależnie od warunków łowienia.

okuma custom black feeder clx40f

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii jak CFR (rotor generujący wirowy przepływ powietrza) oraz precyzyjnej przekładni eliptycznej, kołowrotek Okuma Custom Black Feeder CLX 55F oferuje wysoką efektywność pracy i minimalizuje ryzyko problemów mechanicznych. Dodatkowo, metalowy klips do linki oraz wytrzymały kabłąk z aluminium zapewniają stabilność i niezawodność podczas holowania ryb.

okuma custom black feeder clx40f

Kołowrotek jest wyposażony w ergonomiczny uchwyt z pianki EVA, co zapewnia komfort użytkowania nawet podczas długotrwałych połowów. Aluminiowa szpula zapasowa o standardowej głębokości umożliwia łatwe dostosowanie do różnych warunków i potrzeb wędkarzy. Dzięki temu, że został precyzyjnie wyważony cyfrowo, kołowrotek Okuma Custom Black Feeder CLX 40F jest gotowy sprostać wymaganiom nawet najbardziej zaawansowanych wędkarzy feederowych.

Model/rozmiar:

5500

Ilość łożysk:

7+1

Przełożenie

4.5

Pojemność szpuli (mm/m):

0.30 / 180

Nawój:

79 cm

Siła hamulca:

15 kg

Waga:

437 g

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.